[vc_empty_space]

امداد خودرو زنجان شبانه روزی

خدمات امداد خودرو زنجان اعزام امداد گر به صورت شبانه روزی در سراسر کشور

 •  کمک خرابی موتور
 • سرویس دهی تمام نقاط زنجان شبانه روزی 😉 
 • سرویس دهی به بزرگ راه های منتها به زنجان فوری _ امداد خودرو زنجان تبریز
 • کمک تایر پنچر شده
 • تقویت کننده باطری به باطری
 • تقویت سوخت – امداد خودرو زنجان
 • از دست دادن کلید
 • مکانیک خودرو قراردادی
 • نجات وسیله نقلیه تصادفی
  اگر در حال حاضر در حال انتخاب سرویس یدک کش برای حمل وسیله نقلیه آسیب دیده خود هستید. خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

برای تماس با نزدیک ترین امداد خودرو زنجان با شماره زیر تماس حاصل فرماید.

☎️09100247334☎️

–کلیک روی شماره–

هم اکنون انلاین هستیم.. 😉 

شرکت همیار جاده به صورت بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما می باشد.

امداد خودرو زنجان
امداد خودرو زنجان

هزینه ها چگونه ایجاد می شود؟

همانطور که در بالا اشاره کردید، ما در هزینه های خدمات یدک کش دخالتی نداریم. عناصر جذاب با در نظر گرفتن برخی معیارها قیمتی را برای شما تعیین می کنند. مدل وسیله نقلیه (ماشین. مینی بوس.  اتوبوس و غیره).  تعداد وسایل نقلیه. مسافت پیموده شده و زمان شبانه روز بر قیمتی که به شما داده می شود، تاثیر می گذارد. با این حال.

آنها هزینه ای را به گونه ای تعیین می کنند که شما را رنج ندهد. شما می توانید خدمات یدک کشی ایمن و با کیفیت را از ما دریافت کنید. برای دریافت خدمات از طریق وب سایت یا شماره تماس با ما تماس بگیرید.09100247334
می توانید برسید

امداد خودرو زنجان

امداد خودرو زنجان  تخصصی در زمینه حمل و نقل وسایل نقلیه یدک کش از مکانی به مکان دیگر را به شما ارائه می دهد. وسایل نقلیه ای به نام امداد جاده ای، ماشین یدک کش، بکسل خودکار یا نجات خودکار در کلاس “بکسل” ارزیابی می شوند. برای انتقال وسیله نقلیه ای که در حرکت نیست از یک مکان به مکان دیگر از کامیون های یدک کش استفاده می شود. در صورتی که وسیله نقلیه دچار تصادف یا نقص فنی شده باشد، یدک کش ها نامیده می شوند.

یدک کش های خودکار انواعی از وسایل نقلیه با مکانیزم های خاص هستند. برخی خودرو را با سیستم هیدرولیک بلند و حمل می کنند. برخی از آنها با برق کار می کنند. سیستم بدنه خودروهای یدک کش با سایرین متفاوت است.

امکان انتخاب بین تراکتور های کیس ثابت. تراکتور کیس و تراکتور اختا پوس بسته به ویژگی مورد نظر وجود دارد. برای خدمات حرفه ای در یدک کش خودرو زنجان کافی است با ما تماس بگیرید.

ما تعیین خواهیم کرد که چه چیزی برای شما مناسب است.

خودروهای یدک‌کش خودرو در چه موقعیت‌هایی وسایل نقلیه را یدک‌ کش می‌کند؟

امداد خودرو زنجان به شما در شرایط خرابی یا تصادف غیرمنتظره وسایل نقلیه یدک کش کمک می کند. پس خودروهای یدک کش خودرو چه زمانی می کشند؟ رتبه بندی آنها به شرح زیر امکان پذیر است.

وسایل نقلیه پارک شده در پیاده روها یا گذرگاه ها را یدک می کشد.
وسایل نقلیه با وسایل نقلیه عمومی، ایستگاه‌ های مینی‌ بوس یا تاکسی‌ های معین یدک‌ کش می‌ شوند.
خودروهای مستقر در ورودی و خروجی تونل ها، ورودی پل ها یا تقاطع ها یدک کش می شوند.
اگر وسایل نقلیه در مناطق ویژه ای. که برای معلولان در نظر گرفته شده.  پارک شده باشند. یدک کش می شوند.
خودروهای رها شده در زیر تابلوهای مشخص شده “ممنوع از پارک” توسط کامیون های یدک کش کشیده می شوند.

بکسل خودکار امداد خودرو زنجان یک سرویس ایده آل برای بکسل کردن مشاغلی که اغلب در ترافیک با آن مواجه می شوند ارائه می دهد. وسایل نقلیه خراب یا تصادف را به روش مناسب حمل می کند. به لطف کامیون کشنده خودکار ، ترافیک مسدود نمی شود. شما می توانید وسیله نقلیه خود را بدون هیچ مشکلی حرکت دهید.

بکسل خودرو

امروزه با افزایش تعداد خودروها، تعداد. خودروهای یدک کش خودرو نیز افزایش یافته است. چنین شرایطی از اختلال در ترافیک جلوگیری می کند. ایمنی خودرو تضمین شده است. انواع یدک کش موجود است. امداد خودرو زنجان به صورت شبانه روزی نزدیک ترین پرسنل را در اسرع وقت به شما هدایت می کند. بنابراین، وضعیت رنج از بین می رود. هیچ اختلالی در ترافیک ایجاد نخواهد شد.

خودروی شما. در اسرع وقت به. مقصد مورد . نظر شما تحویل داده می شود. اگر با وسیله نقلیه خود در جاده گیر کرده اید، به سادگی با ما تماس بگیرید. اگر به دنبال خدمات حرفه ای در امداد جاده ای هستید، می توانید با ما تماس بگیرید. برای تماس با نزدیک ترین امداد خودرو زنجان رو شماره کلیک کنید09100247334

امداد خودرو زنجان

خدمات حرفه ای با امداد خودرو زنجان

امداد خودرو زنجان در شرایط سخت همراه شماست. امروزه با افزایش تعداد وسایل نقلیه می توان با موقعیت های منفی زیادی در ترافیک مواجه شد. تصادفات رانندگی یا خرابی وسایل نقلیه از جمله آنهاست. کامیون های یدک کش نیز از جمله خدماتی هستند.  که برای این مواقع ترجیح داده می شوند.  شرکت به صورت بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما می باشد.

انواع مختلفی از یدک کش ها برای یدک کشی هر وسیله نقلیه در ترافیک وجود دارد. چهار تریلر خودروی مختلف موجود است. اولین مورد انتقال خودکار است. وسیله نقلیه توسط وینچ غلتکی هیدرولیک در این تراکتور بالا می رود. سپس روی سکو رها می شود. اگر قرار باشد خودرو پایین بیاید. قرقره آن.شل شده و. خودرو پایین می آید. دومی یک چکش چنگال است. دوشاخه تراکتور در زیر. خودرو کشده

امداد خودرو زنجان

سپس وسیله نقلیه ای که با شغال بلند می شود، داخل شاسی یدک کش قرار می گیرد. این سیستم با توجه به ساختار جاده می تواند وسیله نقلیه را به سمت راست یا چپ ببرد. همچنین یک کنترل از راه دور سیستم چنگالی نیز وجود دارد. تراکتور سوم سکوی کشویی با جرثقیل است. با این تراکتور بکسل، وسیله نقلیه حتی اگر در جاده بماند حرکت می کند. وسایل نقلیه بر روی سکوی کشویی در تراکتور بارگیری می شوند

امداد خودرو زنجان

. وجود یک محرک دو چرخ در پشت تراکتور امکان حمل همزمان دو وسیله نقلیه را فراهم می کند. چهارمی از بالا جذاب است. تقریبا در همه جا استفاده می شود. جرثقیل سقفی به چهار لاستیک متصل است. وسیله نقلیه بالا. کشیده شده. و روی سکو قرار می گیرد. وسیله نقلیه. بکسل خودکار بسته به. ویژگی های فعلی وسیله نقلیه . مناسب ترین را برای شما انتخاب میکند.

[vc_empty_space]
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

جهت تماس کلیک کنید