[vc_empty_space]

تعویض درب کابینت اشپزخانه

تعویض درب کابینت اشپزخانه می تواند جان تازه ای به آشپزخانه قدیمی بدهد. نکات زیر را در مورد اینکه چگونه آشپزخانه خود را بدون صرف هزینه های گزاف تغییر دهید، ببینید.

چه به این دلیل که کابینت‌های شما قدیمی شده‌اند یا به تازگی رنگ کابینت ها برایتان تکراری شده است و به ظاهری جدید نیاز دارید، تعویض درب‌های کابینت آشپزخانه می‌تواند تفاوت بزرگی در فضای شما ایجاد کند. آن را زیباتر نشان دهد و همه چیز را جدید جلوه دهد.

👇شماره تلفن 👇

☎️09109719338☎️

–کلیک روی شماره–

 😉 هم اکنون انلاین هستیم.. 😉

بازسازی کابینت آشپزخانه

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد بازسازی کابینت اشپزخانه به دست آورید و مطمئن شوید که تغییر کابینت آشپزخانه شما موفقیت زیبایی دارد.

هزییه را در نظر بگیرید

برای تعویض درب کابینت اشپزخانه دو هزینه اصلی وجود دارد: مواد و نصب. اندازه کابینت یا قسمتی از آشپزخانه و نصب معمولا باید قبل از اعمال قیمت کامل بررسی شود، در صورت انتخاب کابینت های سفارشی هزینه جداگانه ای برای تجهیزات و نصب وجود دارد.به سادگی تعویض درب کابینت می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند. کل هزینه نصب و جنس درب کابینت آشپزخانه به سلیقه شخصی بستگی دارد.

دلایل تعویض فقط درب ها

تعویض درب کابینت اشپزخانه مانند تعویض همه کابینت های شما است. اما با کسری از قیمت. نیازی به گفتن نیست که انجام این تعمیر به تنهایی بسیار دشوارتر است. حذف کابینت های قدیمی از آشپزخانه می تواند به میز و کف آسیب برساند. اگر بودجه کمی دارید، هزینه کابینت ها اغلب می تواند به اندازه نیمی از کل بودجه بازسازی شما باشد.

یک ماده را انتخاب کنید

هنگامی که تصمیم به تعویض درب کابینت اشپزخانه خود گرفتید، باید تصمیم بگیرید که چه نوع درهایی را در فضای خود می خواهید. گزینه های شما شامل درب های سفارشی، نیمه سفارشی. اصلی یا آماده نصب (RTA) و اینکه آیا چوبب.روکش یا لمینت می خواهید. درب های سفارشی توسط شما طراحی شده و مطابق با مشخصات شما ساخته می شوند. نیمه سفارشی دقیقاً همان چیزی است که آنها دلالت می کنند. آنها تعدادی اقلام از پیش ساخته شده و برخی موارد سفارشی دارند. استوک ها طرح هایی هستند که شما خریداری و نصب می کنید و درهای آماده برای نصب نیاز به مهارت های DIY دارند.

در مورد یک سبک تصمیم بگیرید

هنگامی که در مورد مواد ورق کابینت تصمیم گرفتید، در مورد سبک تصمیم بگیرید تا مطمئن شوید که درها با سبک جعبه های کابینت موجود شما مطابقت دارند. این کار را می توان با رنگ آمیزی، رنگ آمیزی یا چرخاندن جعبه انجام داد تا ظاهری صاف و یکنواخت تر داشته باشد. برخی از گزینه ها برای سبک ممکن است پانل های مسطح باشند، که درهایی با پانل مرکزی تخت و یک قاب برجسته هستند. یکی دیگر از سبک های محبوب، درب کابینت پانل برجسته است که دارای یک پانل مرکزی است که توسط یک کانتور احاطه شده است. درب های کابینت ورق فلزی معمولاً در طرح های مدرن انتخاب می شوند و دارای سطح صاف و صاف و بدون خطوط، پانل یا لهجه هستند.

برای هر درب لهجه ای برنامه ریزی کنید

از درهای کشویی برای آوردن سبک به آشپزخانه استفاده می شود. این می تواند اسلات، شیشه، پست ها، پانل ها و ورق های فلزی باشد. آنها برای تقویت یک سبک طراحی موجود و اضافه کردن کمی ذوق به آشپزخانه شما عالی هستند.

یراق الات جدید را انتخاب کنید

جایگزینی درب ها شامل درب های موجود، کابینت ها و در عین حال نگه داشتن آنها در محل می باشد. شامل برداشتن قاب ها و اتصالات و نصب درب ها و چارچوب های جدید با اتصالات مشابه یا جدید است. کشوها و کابینت های جدید پس از اتمام، تفاوت چشمگیری در طراحی کلی ایجاد خواهند کرد. علاوه بر این، سخت افزار کابینت داخلی و اسلایدهای کشو را ارتقا دهید تا راحت تر بسته شوند تا آشپزخانه شما مجلل تر شود.
جهت تماس کلیک کنید