[vc_empty_space]

تعمیرات کابینت در تجرش

به عنوان یک شرکت کابینت سازی تجریش و تعمیرات کابینت در تجریش  مدل های کابینت آشپزخانه مدرنی که برای کسانی که به فکر ایجاد تغییراتی در آشپزخانه زیبای شما هستند، تهیه کرده ایم، ایده های خوبی برای آشپزخانه ای جدید به شما می دهد .

خدمات ما
کابینت سازی تجریش
کابینت سازی تجریش

کابینت ها طراحی داخلی خانه را کامل می کنند. یکی از مهم ترین جنبه های داخلی آشپزخانه طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه است. تیم طراحی کابینت تهران توضیحاتی در مورد کابینت و اصول طراحی کابینت در اختیار مشتریان و سایر علاقه مندان به دنیای کابینت و آشپزخانه قرار داده است و اکنون می خواهند در این مقاله ماهیت ساخت کابینت را توضیح دهند.

👇شماره تلفن 👇

☎️09109719338☎️

–کلیک روی شماره–

 😉 هم اکنون انلاین هستیم.. 😉

نقش کابینت در اشپزخانه

کابینت های آشپزخانه نقش اصلی را در آشپزخانه های خانه ایفا می کنند. کف‌ها همیشه براق هستند، دکورها بی‌معنی هستند و کابینت‌ها همیشه زیبا و شیک هستند. بدون خط روی آن، بدون برچسب، بدون برچسب سه ساله، بدون بشقاب در قفسه ها. کابینت ها تازه رنگ شده اند و به نظر می رسد که از یک مجله بیرون آمده اند، آنها از کف بسیار بلند هستند و هزاران چراغ هالوژن دور آن را احاطه کرده اند.

زمانی که کابینت های مختلف با درب های مختلف و طرح های مختلف دست بسته می شوند، توجه شما به آن ها جلب می شود و آماده خرید می شوند. ممکن است فکر کنید که این کابینت برای مدت طولانی دوام خواهد آورد، اما می توانید شرط ببندید که کابینه فقط ده سال دوام خواهد آورد، بنابراین اگر به دنبال کابینتی هستید که دوام داشته باشد، دیگر به دنبال آن نباشید. .

گروه تولیدی کابینت سازی اکبری این تضمین را به شما می دهد که در هنگام انتخاب یک کابینت خوب و خوش ساخت تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا کابینتی متناسب با سلیقه و قیمت شما بسازد بدون اینکه در اعتماد شما خللی ایجاد کند.

کابینت های خوب، از مواد خوب و طراحی خوب وجود دارد، اما حتی کسانی که آشپزی می کنند، نمی دانند کجا و چگونه آنها را شناسایی کنند. بدتر از آن، آنها ظروف آشپزخانه را در هنگام ضبط برنامه پنهان می کنند تا مجبور به ساختن خانه نشوند. در اینجا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید در هنگام انتخاب کابینت مناسب برای آشپزخانه خود به آنها مراجعه کنید و تفاوت بین تولید کننده حرفه ای و مدل پایین رده تاثیرگذاری بر ورودی و خروجی شرکت را درک کنید.

نهوه کار کابینت ساز به شرح زیر است.

ابتدا مشتری می آید و اندازه گیری می کنیم. پس از اندازه گیری، قیمت گذاری تعیین می شود و در صورت تایید قیمت، طراحی پس از مشاوره با مشتری آغاز می شود. پس از آن طرح را به مشتری نشان دهید. و پس از نظرات و اصلاحات وی، طرح به کابینت برمی گردد. پس از این، نوبت به بستن معامله می رسد. طبق قرارداد نصف قبل از شروع کار پرداخت می شود. 25% در وسط کار پرداخت می شود و در زمان تصمیم گیری نهایی و ارسال کار اخذ می گردد. ساخت کابینت یک هفته طول می کشد. یک روز صرف تهیه و خرید ام دی اف ویراق الات می شود. یک روز برای برش و یک روز برای ساخت جعبه باید وقت داده شود. در نهایت باید یک روز برای نصب آن در نظر گرفت.

کابینت سازی تجریش و تعمیرات کابینت در تجریش از خدمات پرطرفدار تهران می باشد. کابینت ها برای قرار دادن وسایل مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه هستند. در واقع ساخت کابینت و نصب کابینت نیز با هدف نصب اجاق، هود، ماشین لباسشویی و مایکروفر انجام می شود. برای ساخت و نصب کابینت باید به نجار و نصاب حرفه ای مراجعه کرد. اما خوب است که مشتریان اطلاعاتی در مورد ساخت کابینت داشته باشند تا بتوانند مناسب ترین نصاب کابینت را انتخاب کنند.

در تهران می توانید قیمت نصب کمد یا هزینه نصب کمد را از بهترین سازندگان کمد دیواری و نصاب کمد دریافت کنید. ساخت کابینت در انواع متریال و طرح، نصب کمد دیواری، نصب کابینت ام دی اف روی دیوار، نصب کابینت ممبران، مدرن و ….

کابینت سازی تجریش
کابینت سازی تجریش

قیمت ساخت کابینت و تعمیرات کابینت چگونه تایین میشود؟

الزامات تهیه و مونتاژ کابینت همیشه یکسان است. تعمیرات کابینت در تجریش به همین دلیل قیمت مونتاژ و تولید کابینت یکی از سوالات مهم مشتریان تولید و مونتاژ کمد می باشد. در قسمت کابینت کاران، دستمزد کابینت کاران بر اساس نرخ اتحادیه صنف کابینت سازان تعیین می شود. البته در برخی موارد دستمزد مونتاژکنندگان کابینت می تواند متفاوت باشد. مثلا اگر در پروژه ساخت کابینت و نصب کابینت محدودیت دارید.

اما دیگر نیازی به جستجوی حقوق اتحادیه کابینت در اینترنت ندارید. در تهران می توانید از بهترین کارشناسان نصب کابینت آشپزخانه، نصب کابینت دیواری، ساخت کابینت فلزی و کابینت کار به صورت رایگان از بهترین کارشناسان خبره دریافت کنید. سپس بر اساس نظرات مشتریان قبلی، مناسب ترین نصاب کابینت را انتخاب کنید.

اندازه کابینت

طبق استانداردهای انجمن سازندگان کابینت، متر مربع یکی از مهم ترین عوامل در ساخت و نصب کابینت برای دکوراسیون آشپزخانه می باشد.کابینت سازی تجریش در واقع به طور کلی هزینه نصب و ساخت کمد با توجه به سایز آن مشخص می شود.

دلیلش خیلی روشن است. هر چه مساحت بیشتر باشد، برای تولید کابینت به ابزار و تجهیزات بیشتری نیاز است و حجم کار نصاب کابینت در حین نصب آن افزایش می یابد. البته با وجود متراژ خانه های امروزی، می توان نگران تاثیر این امر بر هزینه تولید بود.

جنس مواد برای ساخت کابینت

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت کابینت ساز موادی است که قصد دارید برای ساخت کابینت استفاده کنید، همانطور که در قیمت های انجمن کابینت سازان درج شده است. معمولاً قطعات کابینت از مصالح رایج منطقه ساخته می شود، گران ترین متریال ها به عنوان روکش استفاده می شود و یا فقط درها ساخته می شوند.

تعمیرات کابینت در تجریش در انتخاب متریال کابینت شما گزینه های مختلفی دارید. از ام دی اف ایرانی و خارجی و شیشه های مرغوب گرفته تا پرده، نئوپان روکش دار، چوب، شیشهPvc و حتی فلزات فولادی و گالوانیزه.

بر اساس نرخ های انجمن کابینت سازان، بیشترین قیمت مربوط به کابینت های چوبی، پلی کلاس، لامی گلس و انزو و کمترین قیمت مربوط به نئوپان با روکش ملامینه، کابینت فلزی و نمونه ام دی اف است. هر کدام از این متریال ها ایرانی و خارجی بودن تاثیر دوگانه ای در قیمت کابینت سازی دارند.

محل نصب کابینت

قبل از سفارش کابینت سازی و نصب کابینت، خوب است انواع کابینت ها را از نظر محل نصب بشناسید. از این نظر، کابینت ها به دو دسته تقسیم می شوند:

کابینت های کف؛ روی زمین قرار داده شده است. تعمیرات کابینت در تجریش در کابینت سازی طبق استانداردهای این حرفه ارتفاع این کابینت ها 90 سانتی متر بیشتر نیست و عرض آنها 60 سانتی متر است.

کمد دیواری; امروزه به دلیل استفاده عالی از فضا در هر خانه ای دیده می شود. کابینت در ردیف بالا و روی دیوار نصب می شود و لبه پایینی حدود 160 سانتی متر از کف آشپزخانه فاصله دارد. هنگام ساخت کابینت ارتفاع کمد دیواری حدود 50 تا 60 سانتی متر و عرض آن 35 سانتی متر است.

حقوق نصاب کابینت

عامل دیگری که در نرخ اتحادیه کابینت ساز ذکر شده است، هزینه نصب کابینت شما است. وقتی کل هزینه ساخت کابینت و نصب کابینت را محاسبه می کنید، مبلغی برای نصاب کابینت تعیین می شود. هزینه نصاب کابینت معمولا بر اساس پروژه یا تعداد روزهای مورد نیاز برای نصب کابینت تعیین می شود.

تغییرات در هنگام نصب کابینت

اگر در حین نصب کابینت از متخصص بخواهید که برخی از قسمت های کابینت را تغییر دهد، باید هزینه طراحی جدید یا کارهای انجام شده را تقبل کنید. این امر می تواند هزینه نصب کابینت را نیز افزایش دهد.

نصب و راه اندازی عملی یراق آلات کابینت

یراق آلات تمام ابزار و لوازم جانبی مورد استفاده برای ساخت کابینت ها و مجموعه هایی مانند لولا یا لولا و رابط هستند که نصاب کابینت برای محکم کردن سلول ها به دیوار استفاده می کند.

درهای کابینت به طور معمول دارای دو سخت افزار هستند. تعمیرات کابینت در تجریش البته نوع و تعداد آنها بسته به متریال انتخابی و نوع کابینت (خانه یا سوپرمارکت و …) می تواند کاملاً متفاوت باشد. بر اساس نرخ انجمن کابینت، هزینه ساخت کابینت و لوازم مورد استفاده در فرآیند نصب کابینت به عهده کارفرما می باشد.

دستگیره و پایه در تولید کابینت

در تعمیرات کابینت در تجریش نیز دستگیره هایی به قفسه ها و درب کشوها متصل می شود تا باز و بسته شوند. در کابینت سازی، محل دستگیره ها با جهت باز و بسته شدن در مشخص می شود. اما طعم و مزه نقشی در تعیین محل آن ندارد.

طبق استانداردهای کلی کابینت سازی، دستگیره های کشو در مرکز (یا کمی بالاتر و نزدیک لبه پایین)، دستگیره های کابینت دیواری در گوشه پایین و دستگیره کابینت های زمینی در گوشه بالا نصب می شوند. دستگیره ها نیز می توانند از مواد مختلفی (پلاستیک، فلز و …) ساخته شوند و می توانند تک یا دوتایی باشند. یعنی یک سوراخ و یک پیچ یا دو سوراخ و دو پیچ در جای خود ثابت شده اند.

کابینت های کف نیز بر هزینه ساخت کابینت و نصب کابینت تاثیر می گذارد. این پایه ها در اشکال و مواد مختلف (پلاستیک، فلز، فلز براق و مات و …) تولید می شوند و در چهار گوشه هر طبقه قرار می گیرند.

ساخت کابینت ام دی اف

شاید وقتی صحبت از کابینت سازی و تعمیر کابینت می شود، ذهن همه به سمت کابینت های رایج آشپزخانه می رود. با این حال، افراد زیادی هستند که مایلند یک سبد سوپرمارکت در آشپزخانه خود داشته باشند. این سبدهای فلزی برای سازماندهی اشیا عالی هستند. مردم معمولاً وسایل آشپزی و غذا را در این سبدها قرار می دهند.

هنگام ساخت کابینت سبد سوپرمارکتی، ما با توجه به نیاز مشتری در مورد اندازه تصمیم می گیریم و آنها را در اندازه های مختلف تولید می کنیم. قیمت آن نیز کمی با قیمت معمولی متفاوت است.

مونتاژ کابینت و تعمیرات

ما درک می کنیم که همه مهارت های ساخت کابینت را ندارند. بنابراین اگر قصد ساخت کمد لباس را دارید، نصب کمد و کابینت ساز را با دقت انتخاب کنید. خدمات ارائه شده توسط کابینت سازان شامل موارد زیر است:

کابینت سازی تجریش تولید انواع یونیت آشپزخانه اعم از کابینت ام دی اف، کابینت گلاس، کابینت کلاسیک، چوبی، ممبران، فلزی و ….

چراغ آشپزخانه; کنترل هود و روشنایی زیر کابینت

کابینت سازی و نصب کابینت با بسیاری از چوب، ام دی اف و …

یک کابینت پر از ام دی اف شامل بدنه و درب درست کنید و روی دیوار نصب کنید

جعبه های تزئینی، لایت باکس و آویز دیواری بسازید

کابینت سازی تجریش
کابینت سازی تجریش

چرا کابینت ساز و تعمیرات کابینت در تهران انتخاب می کنید؟

در نظرسنجی از مشتریانی که از خدمات ساخت و نصب کابینت در تهران استفاده می کردند، متوجه شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایت آنها از استخدام نصاب در این پلتفرم شفافیت قیمت بوده است.

حال اگر شما هم می خواهید با معقول ترین هزینه نصاب کابینت این خدمات را دریافت کنید، تعمیرات کابینت در تجریش با سفارش و پاسخ به سوالات کوتاه، خدمات کابینت سازی و تعمیر کابینت خود را درخواست کنید. در پایان روز، شما تصمیم می گیرید که کدام نصب کننده را ارسال کنید، چه زمانی و کجا کمک بگیرید.

در هر کجا که باشید می توانید بهترین کارشناسان کابینت سازی و کابینت سازی را در شهر خود بیابید. دولتمردان خوب در شرق تهران، غرب تهران و سایر نقاط آن و همچنین در شهرهای دیگر ایران از جمله اصفهان، کرج، شیراز، مشهد و …. آماده خدمت به شما

تعمیر کابینت حرفه ای درک کاملی از مراحل لازم برای تعمیر کابینت های دیواری یا زمینی دارند. در زیر به این مراحل و نکات کلیدی آنها خواهیم پرداخت.

نصب کمد دیواری و اتصالات آنها

اتصال 45 رایج ترین گزینه برای نصب کمد دیواری است که از چوب یا فلز ساخته شده است. تعمیرات کابینت در تجریشدر این روش چوب یا فلز را با یک مقطع مستطیلی و با زاویه 45 درجه برش می دهند. حالا این دو قطعه با هم زاویه قائمه تشکیل می دهند و می توانند کابینت را روی دیوار نگه دارند. فیتر کابینت یکی از دو قطعه را به دیوار و دیگری را به کابینت محکم می کند.

نصب کابینت کف

هنگامی که نصاب کابینت تمام اتصالات را نصب کرد، نوبت به نصب کابینت های کف می رسد. برای نصب کابینت های زمینی ابتدا نصاب آنها را با پیچ به یکدیگر متصل کرده و با پایه تراز می کند. سپس نصاب کابینت، کابینت های دیواری را در جای خود روی دیوار محکم می کند. حالا تاج را در مهتاب و پاسنگ بگذارد.

نصب پانل های کابینت زمینی

در این مرحله کابینت ساز محل نصب سینک و گاز روی سطح کابینت را تعیین و آماده می کند و سپس رویه کابینت، گاز و سینک را در محل نصب می کند.

اندازه گیری درب و کف کابینت

طبق استانداردهای کابینت سازی، وقتی کف را اندازه می گیرید، اندازه آن چند اینچ بزرگتر از عمق واقعی کابینت در نظر گرفته می شود. برای اندازه‌گیری درب‌ها، کابینت‌ساز عرض را چند میلی‌متر بزرگ‌تر از عرض واقعی درب فرض می‌کند. ارتفاع درها با عرض آنها اندازه گیری می شود مگر اینکه ارتفاع کابینت های زمینی و دیواری ثابت باشد.

برش و چسباندن لبه ها

متخصص پس از اندازه گیری درب و کف کمد، ابعاد مشخص شده را برش می دهد. سپس نجار آنها را با نوارهای پی وی سی به ضخامت یک یا دو میلی متر می پوشاند.

نصب لولا، دستگیره در و کمد

سپس کابینت ساز از یک مته برای ایجاد سوراخ برای لولا که در درب نصب می شود استفاده می کند. ایجاد این حفره ها در فرآیند کابینت سازی اصول و ظرافت های زیادی دارد که تنها متخصصان واقعی از عهده آن بر می آیند. برای نصب درب و دستگیره باید تمامی درها در فاصله مشخصی قرار گیرند که در کابینت سازی به آن ابزار می گویند.

بهترین کابینت ساز کیست؟

انتخاب بهترین نصاب کابینت برای نصب کابینت و ساخت کابینت را می توان مهمترین نقطه تصمیم گیری دانست. در تهران می توانید به صورت رایگان سفارش خود را ثبت کنید و قیمت را از بهترین مبل ساز دریافت کنید. پس از گرفتن مرجع از حداقل 3 کارشناس، مشخصات و نظرات مشتریان قبلی را مطالعه کرده و بهترین نصاب کابینت را انتخاب کنید.

معرفی انواع ورق های کابینت اشپزخانه

به طور کلی کابینت ها در دکوراسیون آشپزخانه مهم و ضروری هستند و جلوه خاصی به آن می دهند. کابینت ها انواع مختلفی دارند که هر کدام بسته به سلیقه شما مواد و شکل های متفاوتی دارند، اما سوال اینجاست که کدام کابینت برای شما مناسب است و مزایا و معایب هر نوع چیست. یک سوال برای بسیاری از مردم.

قیمت مواد مختلف برای ساخت کمد و کابینت متفاوت است.

کابینت ملامینه : این یکی از ارزان ترین انواع کابینت های ساخته شده از پانل های ملامینه است. ملامین یک ورق پایه تخته است که با پوشش نازکی به نام ملامین پوشانده شده است. این لایه نازک در برابر آب و خش مقاوم است.

نقطه ضعف ملامین حساسیت تخته نئوپان به رطوبت است. بنابراین استفاده از ورق ملامینه در مکان هایی که در معرض آب نیستند مانند کمدها توصیه می شود.

کابینت ام دی اف :

تخته های ام دی اف شبیه ملامینه (ورق فلزی با روکش ملامینه) اما هسته آن متفاوت است. به جای نئوپان، هسته این تخته ها از ماده ای به نام ام دی اف ساخته شده است که بهتر است. تخته های ام دی اف یکی از انواع کابینت هایی است که از ضایعات سایر چوب ها ساخته شده و در رنگ ها و اشکال مختلف قابل حمل است.

این نوع کابینت ها می توانند با هر جنبه ای از خانه هماهنگی داشته باشند و آشپزخانه را زیبا جلوه دهند، تعمیرات کابینت در تجریش بنابراین مردم بیشتر به دنبال آن هستند. این نوع کابینت ها در برابر رطوبت اتمسفر مقاوم بوده و آسیبی نمی بینند، بنابراین برای استفاده در محیط های آشپزخانه که رطوبت در حین پخت و پز افزایش می یابد مناسب هستند. از این ترکیب علاوه بر ساخت کابینت در ساخت کابینت، میز و صندلی، دکوراسیون اتاق و کف سازی نیز استفاده می شود. ام دی اف در برابر حرارت بسیار مقاوم است و عایق خوبی در برابر صدا ایجاد می کند.

ورق ام دی اف نسبت به ملامینه نسبت به آب حساسیت کمتری دارد اما همچنان به رطوبت حساس است.

راه حل پیشنهادی: یک کابینت در سینک (یا هر مکانی که در معرض آب است) از مواد PVC کاملا ضد آب بسازید.

کابینت “براق”:

این نوع کابینت معمولا از ام دی اف سفید و قسمت های قابل رویت و درب های آن از ورق “براق” می باشد. کاغذ گلاسه نسبت به ام دی اف روکش محکم و ضخیم تری دارد (البته یک طرف ورق، طرف دیگر ورق یک لایه نازک از PVC سفید است).

کابینت های گلاس بسیار روشن تر به نظر می رسند و طرح های متفاوتی دارند و زیباتر از ام دی اف هستند. معمولا قیمت شیشه از ام دی اف بیشتر است.

کابینت براق از انواع ام دی اف های متفاوت، بسیار زیبا و شکیل است و در آشپزخانه هایی با سطح براق کاربرد دارد. این نوع مبلمان نیز قیمت بالاتری نسبت به ام دی اف معمولی دارد و از ترکیب رنگ های مختلف استفاده می کند . تعمیرات کابینت در تجریش می گویند شیشه بلند خراشیده است اما این درست نیست و به راحتی تمیز می شود. البته باید در نظر داشته باشید که با توجه به سطح براق این نوع کابینت ها در رنگ هایی مانند مشکی، اثر انگشت روی آن ها باقی می ماند.

کابینت ممبران (وکیوم):

یونیت ها (قاب/اسکلت) این نوع کابینت ها معمولاً از ام دی اف سفید ساخته می شوند.

قسمت های قابل مشاهده به صورت زیر ساخته می شوند: MDF خام توسط دستگاه CNC حک می شود، سپس یک روکش PVC طرح دار تحت مکش و خلاء به ام دی اف خام حک شده چسبانده می شود (یک طرف یک تخته. در طرف دیگر یک لایه سفید وجود دارد). رنگ پی وی سی که از ابتدا به پشت ام دی اف خام در کارخانه چسبانده شده است.

این فرآیند امکان اجرای طرح های زیبا و پربار مانند طرح های کلاسیک را فراهم کرده است. قیمت جاروبرقی نسبت به مدل های قبلی بالاتر است.

کابینت های ممبران برای سبک های کلاسیک و لوکس تر استفاده می شود. ابزار موجود در این کابینت ها بسته به بودجه و سلیقه شما افزایش یا کاهش می یابد. این روکش ها دوام بیشتری دارند و البته هستند.

روکش چوبی:

برای ایجاد این نوع خانه در قسمت های قابل مشاهده از تخته های ام دی اف و روکش چوب استفاده می شود که نسبت به متریال فوق قیمت بالاتری دارد اما نسبت به تمام خانه های چوبی ارزانتر است. مانند بسیاری از کابینت ها، یونیت (اسکلت) این نوع کابینت نیز معمولا از ام دی اف ساخته می شود.

روکش بلوط و چمن محبوب ترین روکش برای این طرح ها هستند. قسمت مهمی از هزینه اضافی این نوع کابینت مربوط به اجرای رنگ پلی استر است که پس از ساخت کابینت انجام می شود.

کابینت چوبی (تمام چوب):

یکی از گران ترین کابینت ها است زیرا از چوب خالص ساخته شده است. یونیت های کابینت (اسکلت) در برخی موارد از ام دی اف و در برخی موارد از چوب می باشد. تمام کابینت های چوبی ظاهر بسیار زیبایی دارند اما این نوع کابینت ها زمان زیادی را برای آماده سازی و نصب می طلبد. تعمیرات کابینت در تجریش این نوع کابینت برای کسانی که خواهان طراحی روستیک در خانه خود هستند مناسب است. این نوع کابینت ها جلوه ای زیبا و چشمگیر در آشپزخانه دارند و برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند.

کابینت فلزی: کابینت های فلزی امروزه به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند و تنها کمدهای فلزی که ظاهری شیک و مدرن دارند و از استیل ساخته شده اند هنوز در بازار موجود است. کابینت های فلزی قیمت کمتری هم دارند و به همین دلیل است که فریم کابینت در اکثر مواقع فلزی می ماند، مثلا زمانی که پول زیادی برای تعویض کابینت نداریم و تصمیم به ساخت فریم داخلی می گیریم. درب های فلزی و ام دی اف آن؛ اگرچه این نوع کابینت نسبت به انواع دیگر قیمت پایین تری دارد، اما پس از مدتی نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارد وگرنه در معرض رطوبت زنگ زده و پوسیده می شود.

مزایا و معایب کابینت فلزی

کابینت های فلزی اغلب پس از مدتی تغییر رنگ داده و نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارند. یکی از مشکلات بزرگ این کابینت ها زنگ زدگی آن ها در مواجهه با رطوبت است اما درب های فلزی کابینت ها هنگام باز و بسته شدن صدای زیادی ایجاد می کنند و به همین دلیل این کابینت ها طرفداران زیادی ندارند. تنها مزیت این کابینت ها قیمت پایین آنهاست.

نصف پی وی سی

تمام کابینت های پی وی سی کم استفاده می شوند و کاملا با ام دی اف روکش پی وی سی متفاوت هستند. این نوع کابینت مصنوعی است و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود. نگهداری این نوع کابینت ها بسیار راحت تر از کابینت های چوبی است و همچنین ساخت و نصب آن ها در محل آسان است. لازم است بدانید که قیمت این نوع کابینت ها پایین است.

از پانل های پی وی سی در ساخت کابینت حمام، وان و سینک آشپزخانه استفاده می شود. معمولا در قسمت های دیگر آشپزخانه از کابینت فول پی وی سی کمی استفاده می شود. اگرچه شایان ذکر است که پانل های ام دی اف با روکش پی وی سی در کابینت آشپزخانه کاربرد فراوانی دارند، بنابراین نباید آنها را با کابینت های فول پی وی سی اشتباه گرفت.

بهترین رنگ ام دی اف برای کابینت آشپزخانه شما

MDF محصولی از تخته فیبر و چوب با چگالی متوسط ​​است. تعمیرات کابینت در تجریش تخته های سبک در ام دی اف با استفاده از فرآیند خشک تولید می شوند و سپس روکش می شوند. روکش زیبا به ماندگاری آن در آشپزخانه کمک می کند روکش ملامینه که از کاغذ رنگی پوشیده شده با چسب ساخته شده است، رایج ترین روکش است. نوع روکش

قبل از هر اقدامی در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه ام دی اف به نکاتی توجه کنید:

• اندازه گیری های آشپزخانه می تواند به شما در انتخاب رنگ ام دی اف برای آشپزخانه کمک کند. در یک آشپزخانه کوچک بهتر است از رنگ های روشن برای کابینت ام دی اف استفاده کنید.

• با توجه به نور موجود و روشنایی آشپزخانه، می توانید رنگ کابینت ام دی اف را تعیین کنید. برای استفاده از رنگ تیره در کابینت آشپزخانه باید فضای روشنی داشته باشید.

• زمان صرف شده برای تمیز کردن المان آشپزخانه نیز می تواند بر انتخاب رنگ ام دی اف تاثیر بگذارد.

کابینت آشپزخانه: رنگ خاکستری روشن

رنگ خاکستری سفید یکی از رنگ های روشن و پرطرفدار در کابینت ام دی اف است. این رنگ به دلیل تم خنثی که دارد به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگ شده و فضایی ایده آل در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد می کند. در یک آشپزخانه کوچک و تیره رنگ خاکستری روشن توصیه می شود.

کابینت آشپزخانه: رنگ کرم با تن زرد

استفاده از رنگ زرد کرم در کابینت ام دی اف علاوه بر افزایش حس مدرن فضا، به دلیل رنگ گرم و زردی که دارد برای آشپزخانه مناسب است و دلپذیر است! ترکیب رویه استیل و خاکستری در کنار مشکی زیبایی و منحصربفرد بودن را به دکوراسیون آشپزخانه شما می بخشد.

کابینت آشپزخانه: رنگ خاکی، رنگ توس

هنگامی که از رنگ قهوه ای روشن یا خاکی برای کابینت ام دی اف آشپزخانه خود استفاده می کنید، اتاق شما بزرگتر و حتی روشن تر به نظر می رسد. بهتر است وسایل آشپزخانه را با کابینت ام دی اف قهوه ای روشن در رنگ های استیل و نقره ای انتخاب کنید.

کابینت آشپزخانه: رنگ فندقی

رنگ فندقی در کابینت آشپزخانه گرما و صمیمیت را به فضا می بخشد. ایجاد فضایی راحت با رنگ خاکستری می تواند دکوراسیون آشپزخانه را زیباتر کند. به یاد داشته باشید که در آشپزخانه ای با نور زیاد محصول بهتری از رنگ گردویی بدست می آید. ترکیب کانترهای گرانیتی سیاه و خاکستری تیره و فندقی به کلاسیک کردن آشپزخانه کمک می کند.

کابینت آشپزخانه: ترکیب کرم و قهوه ای

همانطور که می دانید اکثر رنگ های قهوه ای در آشپزخانه طیف وسیعی دارند. گاهی اوقات انتخاب رنگی که برای فضا لازم و مناسب است مشکل است و می تواند باعث تردید شود تعمیرات کابینت در تجریش. در این صورت از ترکیب رنگ قهوه ای برای کابینت آشپزخانه ام دی اف استفاده کنید. رویه سنگ های کرم یا قهوه ای و بدنه کابینت ام دی اف قهوه ای حس ظرافت و زیبایی به دکوراسیون آشپزخانه می بخشد.

کابینت آشپزخانه: رنگ نسکافه ای، رنگ گردویی

نسکافه، شکلاتی روشن، دارچینی، گردویی و رنگ های مشابه گزینه های خوبی برای کابینت ام دی اف در آشپزخانه های مدرن هستند. اگر از کاشی های کوچک با نورپردازی نقطه ای و طراحی شده بین کابینت ها استفاده کنید، فضای دلپذیری ایجاد می شود که باعث می شود از گذراندن وقت در آشپزخانه خود لذت ببرید.

عنصر آشپزخانه: قهوه ای سوخته

قهوه ای تیره یا قهوه ای سوخته در آشپزخانه های بزرگ و روشن استفاده می شود. تعمیرات کابینت در تجریش به دلیل تیره بودن این رنگ، فضای آشپزخانه کم شده و فضای قابل استفاده نیز کمتر می شود. لوازم آشپزخانه نقره ای و استیل را برای تکمیل آشپزخانه مدرن خود تهیه کنید. افزودن رنگ های کرم و دیوارپوش های روشن تعادل رنگ ها را ایجاد می کند.

طراحی کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از ابزارها و اجزای مهم در هر خانه ای است که هم از نظر بصری و هم از نظر کاربردی نقش مهمی در فضای داخلی آشپزخانه دارد.

در طراحی کابینت نباید آن ها را صرفاً واحدهای انباری در نظر بگیرید، بلکه به جزئیات طراحی کابینت توجه کنید تا دکوراسیونی بی نظیر و بی نقص برای آشپزخانه خود ایجاد کنید.

بیشتر فضای دیوار آشپزخانه را کابینت ها اشغال کرده اند، بنابراین باید در طراحی کابینت آشپزخانه تمام دقت و حساسیت لازم به کار گرفته شود.  تعمیرات کابینت در تجریش مواد به کار رفته در کابینت و همچنین طراحی آن دو فاکتور مهم و ضروری برای انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

اگر می خواهید در طراحی خانه خود تغییراتی ایجاد کنید، تغییر طرح و مدل و رنگ کابینت ها می تواند بهترین ایده برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه باشد. می توانید از تغییر بقیه اتاق در خانه خودداری کنید.

طراحی کابینت اشپزخانه

در طراحی کابینت آشپزخانه همیشه بهتر است از دو رنگ مکمل استفاده کنید تا بتوانید دکوراسیونی منحصر به فرد و شیک برای فضای آشپزخانه خود ایجاد کنید.

برای یک آشپزخانه کوچک بدون نور بهتر است از ترکیب رنگ های سرد و گرم استفاده کنید. استفاده از رنگ های قرمز و آبی زغالی و هر رنگ سفت برای کابینت به سرعت باعث می شود در فضای آشپزخانه خود احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید.

کابینت ها یکی از مهم ترین وسایل در هر آشپزخانه ای هستند، در هنگام خرید و سفارش کابینت باید از طرح های متنوع کابینت استفاده کنید.

آشپزخانه کوچک یکی از بزرگترین مشکلات همه خانم های خانه دار است، اما بهتر است بدانید که می توانید با مراقبت از آشپزخانه و انتخاب کابینت های مناسب و مناسب برای آشپزخانه های کوچک، اتاق آشپزخانه را به محیطی دلپذیر و دلنشین تبدیل کنید.

برای آشپزخانه های کوچک بهتر است از کابینت های رنگ روشن استفاده کنید. تعمیرات کابینت در تجریش اگر می خواهید از فضای بیشتری در کمدهای خود استفاده کنید، بهتر است کمدهایی با قفسه های زیاد سفارش دهید تا بتوانید از کمدها بیشتر برای چیدمان غذا و ظروف آشپزخانه استفاده کنید.

ایده‌های مدل‌های کابینت آشپزخانه

یکی از بهترین ایده‌های مدل‌های کابینت آشپزخانه کوچک، استفاده از طرح‌های کابینت از کف تا سقف است، می‌توانید هنگام سفارش کابینت، سقف قفسه‌های کابینت آشپزخانه خود را گسترش دهید و فضای کابینت‌ها را بهتر از اندازه و ابعاد بزرگ کنید.

علاوه بر طراحی کابینت ها، رنگ کابینت ها نیز در زیبایی و زیبایی آشپزخانه تاثیرگذار است. رنگ های روشن می توانند به یک آشپزخانه کوچک عمق دهند و آشپزخانه را بزرگتر نشان دهند.

دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه یکی از مهم ترین مواردی است که در هر خانه ای باید به آن توجه کرد و یکی از مهم ترین قسمت های هر آشپزخانه مدل کابینت آن است که بیشتر فضای آشپزخانه را اشغال می کند.

امروزه پیشرفت تکنولوژی و ایجاد ماشین‌های CNC کار با مواد بادوام مانند چوب و فلز را آسان‌تر از همیشه کرده است.

کابینت آشپزخانه:

زیباترین کابینت های دنیا که توسط ذهن خلاق طراحان ساخته شده اند، بیشتر مدل کابینت های چوبی هستند. کابینت های چوبی به سبک کلاسیک و مدرن دارای الگوها و بافت های بسیار زیبایی هستند. این نوع کابینت ها از چوب طبیعی با بافت ها و گره های ساده و پیچیده ساخته شده و فضای فوق العاده ای را نه تنها در آشپزخانه بلکه در تمامی اتاق های خانه ایجاد می کند.

بدیهی است که هیچ دو درختی شبیه هم نیستند، نتیجه هر برش شخصیت و طرح متفاوتی ایجاد می کند.  تعمیرات کابینت در تجریش این تفاوت در برش ها برای ایجاد شکل خاصی در هنگام قرار گرفتن قطعات در کنار یکدیگر حفظ می شود. مواد و رنگ های اضافی در عملیات های بعدی اضافه می شود تا این زیبایی بیشتر نشان داده شود و در عین حال دوام کابینت چوبی افزایش یابد. فراموش نکنیم که کابینت چوبی است، زندگی در فضای ما دائمی است، زیرا چوب جاودانه است.

انواع چوب های رایج مورد استفاده در کابینت سازی را شناسایی کنید

چوب حاصل فعالیت موجوداتی به نام درخت است که طی سالیان متوالی ایجاد شده است. هنگامی که درخت به سن استفاده رسید، آن را قطع می کنند و به قطعات مختلف (چوب، صلیب، تخته و …) تبدیل می کنند.

 

 

 

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

جهت تماس کلیک کنید